На сайте указаны розничные цены!

Нижня білизна

Нижня білизна

Нижня білизна оптом від українського виробника

Представляємо вам труси, майки, бралети, комплекти та іншу спідню білизну українського виробника в широкому асортименті, опт за низькими цінами. Можливо, у вас є мережа роздрібних магазинів або скромний бутик. А може, ви хочете недорого придбати труси та іншу нижню білизну для всієї родини гуртом, просто щоб заощадити. У будь-якому випадку ви потрапили за адресою! Чи цікавлять вас дешеві трусики або шикарна модна нижня білизна оптом від виробника Ozone, Дніпро, Україна, в будь-якому випадку раді вам допомогти.

Ви гарантовано отримаєте кращу ціну, так як ми - прямий постачальник нижньої білизни оптом для інтернет магазинів України, без посередників. Наш оптовий склад магазин нижньої білизни знаходиться в місті Дніпро (Дніпропетровськ), Україна. Купуючи партію наших товарів, ви зменшуєте свої витрати без втрати якості. Брендова нижня білизна українського виробництва опт від Ozone, Україна - це завжди висока якість завдяки сучасним технологіям, кращим матеріалам і кваліфікованим нашим фахівцям.

Дропшиппінг нижньої білизни в Україні

Хочете почати свою справу? І для початку шукаєте постачальників нижньої білизни для жінок і чоловіків по дропшиппінгу в Україні? Так, ми працюємо і за такою схемою. Майки, труси та іншу нижню білизну оптом від виробника ви можете продавати за процедурою дропшиппінг для фізичних осіб. Ви знаходите покупців, отримуєте від них оплату, ми відправляємо товар за вказаною адресою.

Де закуповувати нижню білизну для продажу?

База знаходиться в місті Дніпро, але оптовий інтернет магазин нижньої білизни здійснює продаж і поставку товарів по всій Україні. Завдяки зручному каталогу товарів з фільтром за різними характеристиками, а також швидкої навігації по сайту і простій формі замовлення, ви зможете закупити нижню білизну оптом, не вилазячи з зручного крісла. Або просто зателефонувати за вказаними на сайті телефонами, і ми надамо вам пораду з будь-якого питання.Лидер продаж!
Безшовний комплект Venera
Безшовний комплект Venera
270.00грн
Безшовний комплект Viola
280.00грн
Новинка
Бразиліани жіночі
Бразиліани жіночі
60.00грн
Новинка
Бразиліани жіночі принтовані
Новинка
Бразиліани з сіточкою
Бразиліани з сіточкою
140.00грн
Лидер продаж!
Бралет Valensia
Бралет Valensia
315.00грн
Лидер продаж!
Бюст з чашкою Ozone рубчик
Бюст з чашкою Ozone рубчик
345.00грн
Лидер продаж!
Велотреки безшовні
Велотреки безшовні
220.00грн
Ваша скидка: -31%
Лидер продаж!
Гольф безшовний
Гольф безшовний
320.00грн 220.00грн
Ваша скидка: -31%
Гольф безшовний зі стразами
Гольф безшовний зі стразами
320.00грн 220.00грн
Комплект "Краща всіх"
320.00грн
Комплект Cute&Chic Classic
340.00грн
Показано с 1 по 15 из 91 (всего 7 страниц)