На сайте указаны розничные цены!

Співробітництво

  Ми спеціалізуємося на виготовленні якісної нижньої білизни та натільного трикотажу. Наше підприємство повного виробничого циклу, оснащене сучасним обладнанням.

Хто ми?

Наше підприємство має багаторічний досвід роботи в області оптово-роздрібних продажів, але постійно прагне розширювати аудиторію споживачів. Нам довіряють великі оптово-роздрібні підприємства такі як Ашан, Джулія, Простір, Фоззі тощо.

Чому саме ми?

Наша компанія є досить гнучкою та сучасною. У нас Ви зможете замовити партії якісної нижньої білизни з нашим логотипом. Асортимент компанії широкий й різноманітний, що дозволить задовільнити запити будь-якої цільової аудиторії. Основна лінійка нашої продукції включає:

  •         Різні моделі трусів;
  •         Бралети, топи та майки;
  •         Піжами та нічні сорочки;
  •         Лосини, велотреки та шорти;
  •         Футболки.

  Також у нас Ви можете розмістити замовлення на відшив з Вашим фірмовим логотипом. Такий варіант співпраці можливий за умови оформлення замовлення на 50 й більше одиниць однієї моделі в одному розмірі та кольорі.

  Особливості виробничого процесу

  У нас працюють кваліфіковані дизайнери та конструктори, завдяки чому всі моделі унікальні та ексклюзивні. Проектування моделей відбувається в спеціальних професійних програмах, що дозволяють нашим дизайнерам реалізовувати будь-які ідеї. Весь процес пошиття здійснюється на сучасному обладнанні, яке дозволяє добитися потрібного рівня точності виконання швів та їх міцності. Для пошиття виробів ми використовуємо найякісніші матеріали й фурнітуру. Модельний ряд постійно вдосконалюється та доповнюється.

  Якщо Ви зацікавлені у співпраці з нашою компанією та націлені на хороший результат, тоді зв'яжіться з нашими фахівцями по телефону +380 (67)  632 29 86 або надішліть електронного листа на пошту dnipromanufaktura@gmail.com