На сайте указаны розничные цены!

Жіноча нижня білизна

Жіноча нижня білизна

Брендова жіноча білизна українського виробництва

Або для поповнення свого гардеробу, або для розвитку бізнесу, але вам точно знадобиться жіноча білизна за оптовими цінами. Красиві, елегантні та зручні вироби з якісного матеріалу дозволять відчути себе легко і впевнено в будь-якій ситуації. Правильно підібрана жіноча білизна українського виробника Ozone повністю відповідає всім вимогам, і швидко завойовує симпатії дівчат і жінок. М'які приємні тканини, рівні рядки і модний дизайн - ось визначальні характеристики нашої продукції.

Інтернет магазин жіночої білизни оптом Ozone, Україна

Ozone, Україна - це інтернет магазин, де можна купити оптом жіночу білизну недорого в широкому асортименті без ростовок. Працювати з нами вигідно, так як ви отримуєте високу якість, не переплачуючи зайвого посередникам. Ми є прямим постачальником жіночої білизни. Ви можете вибрати цікавлять вас товари з каталогу, зробити замовлення, і ми швидко його виконаємо. Наш оптовий склад жіночої білизни знаходиться в місті Дніпро, але відправляємо замовлення по всій Україні.

Продаж жіночої нижньої білизни оптом з вигодою для вас!

Ми вітаємо співпрацю з новими партнерами. Ви завжди зможете вибрати відповідні для вас умови і схему роботи. Ви можете здійснювати дропшиппінг жіночої білизни. Також доступна пряма закупівля жіноча білизна гуртом, цінова політика в цьому випадку дуже лояльна. Якщо вас цікавлять особливі умови, ви завжди можете зателефонувати за телефонами, вказаними в контактах. Ми обов'язково знайдемо варіант, який вас влаштує. Залежно від обсягу замовлення ви можете купити оптом жіночу білизну українського виробництва дешево, доступний опт як дрібний, так і крупний.Лидер продаж!
Безшовний комплект Venera
Безшовний комплект Venera
270.00грн
Безшовний комплект Viola
280.00грн
Лидер продаж!
Бралет Valensia
Бралет Valensia
315.00грн
Лидер продаж!
Бюст з чашкою Ozone рубчик
Бюст з чашкою Ozone рубчик
345.00грн
Лидер продаж!
Велотреки безшовні
Велотреки безшовні
220.00грн
Лидер продаж!
Гольф безшовний
Гольф безшовний
320.00грн
Комплект "Краща всіх"
320.00грн
Комплект Cute&Chic Classic
340.00грн
Комплект Cute&Chic Mini
255.00грн
Комплект Cute&Chic Sport
350.00грн
Комплект Cute&Chic Sport Mini
330.00грн
Показано с 1 по 15 из 80 (всего 6 страниц)